Nelegální organizace nejsou podnětem ke schválení Staff týmem portálu SidewayRP. Nelegální organizaci můžete ve hře RPit bez předešlého schválení Staff týmem, ovšem všechen majetek je nutné zakoupit z vlastních prostředků!
Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Solntsevskaya Bratva

Solncevskaja Bratva je zločinecký syndikát mnohdy označovaný za nejmocnější ruskou mafii. Skupina vznikla v 80. letech. Centrem jejich operací je Moskva, název solncevská je spojen s počátky na moskevském sídlišti Solncevo. Za její symbol je považováno slunce. Počet členů se odhaduje na 1000-1500, ale některé zdroje hovoří až o 9000 členech.

Bratva se hlavně vyznačuje svojí brutalitou a tetováními


Solntsevskaya gang byl založen koncem 80. let Sergejem Michajlovem, bývalým číšníkem, který byl ve vězení za podvod. Gang se sídlem v moskevském Solntsevském okrese najal místní nezaměstnané, agresivní mladé muže jako vojáky na nohou a také využil zloděje v zákoně Dzhemal Khachidze k posílení své pověsti mezi zavedenými zločinci. Okres Solntsevo byl také strategicky umístěn poblíž dálnice M3 vedoucí na Ukrajinu, MKAD, moskevský okruh a mezinárodní letiště Vnukovo. Ovládání těchto dopravních uzlů umožnilo skupině Solntsevo navázat se na dovoz automobilů. Počátkem 90. let však byla dominanta Solntseva zpochybněna čečenskou mafií. Spolu s Orekhovským gangem a dalšími slovanskými davy Solntsevo vytvořil spojenectví, aby vyhnal Čečence. Válka gangů si vyžádala mnoho obětí, například bitvu v Kazachstánu, kde bylo zabito šest Čečenců a čtyři Rusové.

Gang byl v jednom bodě spojen s zločineckým mistrem Semionem Mogilevičem, jehož prostřednictvím prali peníze. Ale strana z roku 1995 v pražském hotelu za účasti Michajlova i uzbeckého obchodníka s drogami Gafura Rakhimova byla přepadena českou policií, která tam dostala informaci, že tam plánují zabití Mogileviče po sporu. Sám Mogilevič nebyl nikde nalezen, protože dostal předem informace o záměrech obou skupin.

Koncem 90. let se gang Solntsevskaja začal pohybovat do bankovního sektoru, což je krok, který jim umožnil prát peníze a přiblížit se oligarchům.

V 90. letech Solntsevskaja Bratva vyslala Vyacheslava Ivankova na Brighton Beach v New York a Michail Odenussa do Atlanty v Gruzii, aby tam převzal kontrolu nad ruskými davovými aktivitami. FBI však bylo upozorněno na přítomnost Ivankova a po dlouhém vyšetřování byl zatčen a odsouzen za vydírání, čímž se stal prvním zlodějem v právu, který byl ve Spojených státech odsouzen. Zatímco Ivankov nebyl tak úspěšný, jeho protějšek Odenussa ovládal ruský organizovaný zločin v Atlantě více než 20 let, přičemž se vyhnul stíhání. Odenussa pevně sevřela město a armáda zabijáků ho podpořila. Solntsevskaja také působí v Izraeli, primárně ji používá jako základnu pro praní peněz.

Organizace je rovněž zapojena do mezinárodního obchodu s kokainem a mají vazby na kolumbijské drogové kartely zprostředkované klanem Cuntrera-Caruana Mafia.

Solntsevskaja Bratva se rozdělila na několik poboček a zrovna jednu poslala do města Los Santos, kde má vybudovat velké ruské impérium pod vedením jednoho z nejvyšších Pyotra Solovjova. Solntsevskaja Bratva Solncevský gang se angažuje ve vybírání výpalného, obchodu s „bílým masem“ a se zbraněmi, prostituci, kyberzločinu apod. Velmi činný je v oblasti distribuce drog – generuje příjmy z prodeje heroinu z Afghánistánu a kokainu z Jižní Ameriky. Jako jiný organizovaný zločin obecně, i solncevská skupina legalizuje příjmy investováním a prostřednictvím jimi zakládaných bank a dalších podniků. Hned po příjezdu odkoupili sklad v dokách, kde přemístili sklady zbraní a pravidelně dovážejí zbraně na doplnění.

HIERARCHIE

Pakhan - také zván Boss, Krestniy Otets ("Capo di tutti capi | Kmotr"), Vor ("Zloděj"), Papa nebo Avtoritet ("Autorita"), řídí vše. Pakhan kontroluje čtyři zločinecké buňky v pracovní jednotce prostřednictvím prostředníka zvaného „brigádní generál“

Two Spies - dohlíží na akce brigádníků, aby zajistili loajalitu a aby žádný z nich nebyl příliš silný.

Derzhatel obschaka - účetní, sbírá peníze od brigádníků a uplácí vládu s Obshchakem (peníze mafie určené k použití v zájmu skupiny). Tohle může být Brigadier, Pakhan, Authoritet.

Brigadier - také zván Avtoritet (“autorita”), je jako kapitán zodpovědný za malou skupinu mužů, podobný Caporegime v italsko-americké mafie a sicilských klanů mafie. Vydává zaměstnání Boyevikům („válečníkům“) a vzdává hold Pakhanovi. Vede posádku, která se nazývá brigáda. Brigáda se skládá z 5–6 Patsanov nebo Brodyag.

Bratok - také zván Patsan, nebo Brodyaga pracuje pro Brigadiera majícího zvláštní trestnou činnost k běhu, podobný vojákům v italsko-americké mafiánské kriminální rodině a sicilských mafiánských klanech. Boyevik má na starosti hledání nových chlapů a vzdává hold svému brigádnímu. Bojevici také tvoří hlavní údernou sílu brigády.

Shestyorka - Spolupracovník mafie


MEMBERS

Pakhan - itsZ1RK

Two Spies - X

Derzhatel obschaka - X

Brigadier - X

Bratok - X

Shestyorka - X


SÍDLO

 • Přidat zámky na dveře
 • Sklad
 • Bossmenu
 • Garáže

SKLAD NA PRODEJ ZBRANÍ

Pokud se nám přidělí zbraně, jsem ochotný sdělit A-Teamu náš plán RP na prodávání zbraní

Komentáře

 • Chtěl jsem dopsat frakci, ale nejde mi to, tak to dopíšu sem

  PŘÍJMÁNÍ

  Nechistyy (Nečistý) se svlékne do spodního prádla, aby šli vidět jeho tetování. Z nich se dá vyčíst, které skutky vykonal. Poté jde do místnosti. V místnosti sedí Pakhan, který sedí vepředu, za ním jsou položené další 3-4 židle, na kterých sedí pravé ruky Pakhana.(upraveno)  Nečistý si stoupne před ně a je tázán několika otázky od Pakhana a od jeho pobočníku.


  Poté se je souzen podle tetování. Poté je tázán na svou rodinu - její historii a minulost. Pakhan mu řekne, že jeho matka byla kurva, jeho otec čurák a že nyní se jeho otcem stává on. Tím pádem se zříkává cti ke své rodiny a tu přenáší na svého nového otce - pakhana.


  Poté se ho Pakhan zeptá, zda hvězdy, které bude mít pod rameny, bude nosit hrdě. Poté se rozhlídne na své pobočníky a ti kývnutím odsouhlasí očištění jeho duše. Nečistý prohlásí: "U minja niet mátěri, já živu v zákoně, já v pavarovskum zákonu žil, vždy budu žit"


  - Pakhan mu řekne, že jeho historie bude zapomenuta.


  Poté jsou mu vytetované hvězdy. Dvě na rameni, jedna na koleni. Na koleni určuje to, že nikdy před nikým jiným nepoklekne.

  https://www.youtube.com/watch?v=y56uDVzdtPo&list=PLkKJno1lVpnw7eQ-fzoOvPo8hvRcr_yBB

  Pravidla


  - Vždy budeš uctivý k ostatním členům.

  - Vždy uděláš to co ti tvůj nadřízený nakáže.

  - Zrada nebo špionáž je rozsudek smrti.

  - Nebudeš domlouvat spojenectví bez uvědomění nejvyššího.

  - Nikdy nepojedeš v našich drogách !

  - Nikdy nebudeš spatřen ve styku s policií (vražda atd.)  ---------------------------------------------------------------------------------------------

  Tetování

  https://www.investigace.cz/tetovani-a-rusky-organizovany-zlocin-obcanka-vyryta-do-kuze/

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.