Nelegální organizace nejsou podnětem ke schválení Staff týmem portálu SidewayRP. Nelegální organizaci můžete ve hře RPit bez předešlého schválení Staff týmem, ovšem všechen majetek je nutné zakoupit z vlastních prostředků!
Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Sons of Anarchy - nelegální motocyklový klub

MarravinCZMarravinCZ Člen
upraveno 22. prosinec 2019 v Organizovaný zločin

OOC - MarravinCZ/ 20 let

IC - Jax Teller

Rád bych jen dodal, že zkušenosti s vedením nelegalní frakce mám a myslím, že se mohu vyzvednout tím, že jsem na několika serverech dokázal vypíchnout mé nelegalní frakce k těm nejlepším, které následně byli chváleny admin týmy.

Počet členů ve frakci by byl proměnný. Základ by však tvořili minimálně 3 lidi

Momentálně čekám až si moje grupa udělá whitelist. Přecházíme skupinově z jiného serveru. Nicméně přibude na seznam hráč DanSTV,eddie237,rohlicek,Z3metro,Zub

Vozidla: veškeré druhy chopperu,harleyu, pickupy typu Bobcat XL

Vlastněné pozemky či sídla: Primárně nějaká dílna v Sandy, Paleto, která by měla funkční mechanik menu, varna metanfetaminu, nějaký bar, kde by jsme se mohli scházet (klidně v té dílně kdyby šlo přidat nějaké místnosti).

Hodnosti v klubu:

President (Jax Teller)

Vice president

Road Captain

Ass kicker

Prospect

Zbraně

combat pistol

upilované brokovnice (sawed off)

Carbine rifle případně SMG (co padne pod ruku)

Příběh o Sons of Anarchy

Sons of Anarchy je skupina motorkářů, kteří se věnují nelegálním věcem ať už se jedna o prodej nelegálních věcí či odstranění problémových osob. Ve městě Los Santos se seskupili teprve nedávno. Založili zde kompletně novou frakci, která konkuruje ostatním gangům ve městě. Odkoupili si bar a klub, ve kterém se scházejí a plánují své budoucí plány. Sons of Anarchy na první pohled poznáte jasně. Nosí riflové a nebo kožené bundy s nápisem Sons of Anarchy, jezdějí na chopperech a motocyklech podobného typu. V čele jejich jízdy vždy stojí Jex Teller… jejich prezident, který stojí v čele klubu a spolu se svými společníky plánuje a uvažuje nad strategickými postupy, kterými chce ovládnout město. Jako zástěrou je samozřejmě sice drsný ale legální vzhled, kterým dominuje většině špinavců ve městě.

Jelikož to netrvá moc dlouho a Sons se ve městě usadí, setkávají se s tvrdým oříškem a to jsou peníze, kterými by si mohli zajistit lepší a klidnější budoucnost. Znáte to… bez pěnez se v dnešní době jen tak něco nedá a nepodplacenej fízl je celkem problém. Rozhodnou se tedy, že seženou dovozce zbraní a začnou prodávat zbraně. Tento business je čistě nelegální, protože se jedná o kradené či pašované zbraně. Jak jde čas dál peníze z výdělku stále nestačí. Kolem se motají nepřátelé a Sons mohou ze dne na den skočit do velkýho průseru.

Po několika měsících se tedy na jedné z rad domluví na tom, že začnou vyrábět drogy, které budou vyvážet nebo prodávat na nepřátelských územích. Přeci nechcete aby lidi ve vaší čtvrti fetovali vaše drogy.

Oblečení:


Myslím si, že by tato frakce oživila server, protože přesně tento typ nelegálky zde chybí. Předem děkuji ať už za kladné či záporné reakce. Pokud se něco nelíbí a nebo nepůjde není problém případně upravit mou žádost tak aby splnovala vaše podmínky.


Addon věci a vozidla:

https://cs.gta5-mods.com/player/sons-of-anarchy-tattoos-pack-for-michael

https://cs.gta5-mods.com/player/sons-of-anarchy-vest-for-michael-franklin-and-trevor-kingmod

https://cs.gta5-mods.com/vehicles/harley-davidson-xlcr-add-on

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.