Nelegální organizace nejsou podnětem ke schválení Staff týmem portálu SidewayRP. Nelegální organizaci můžete ve hře RPit bez předešlého schválení Staff týmem, ovšem všechen majetek je nutné zakoupit z vlastních prostředků!
Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Žádost o frakci Familia de Costa

Rodina Costa má již dlouhou působnost v Kolumbii. Tento kartel rozběhl otec Brayana, Leonarda a Ariany, Luca Costa. Luca Costa začínal již v mládí jako drogový dealer, který pracoval pod křídly jeho nejlepšího kamaráda, který měl spojitosti s Pablem Escobarem, který je známý celosvětově. Luca Costa byl natolik úspěšný, že začal sám pracovat pro Pabla, pracoval jako jeho pravá ruka a postupně se o něm vědělo v celé Kolumbii. Luca Costa si našel přítelkyni, Emily Amortegui, se kterou zplodil 3 děti, již na střední škole. S Emily to táhl do doby, než byl odsouzen v roce 1999 na doživotí za tyto činy a po třech letech ve věznici La Modelo v Bogotě brutálně zavražděn. Nikdo neví do dnes, kdo za vraždu může. Diskutovalo se dlouhou dobu o tom, jestli to byla zrada ze strany spojenců ve věznici, nebo likvidace ze strany státu. Vzhledem k tomu, že Luca Costa business stále vedl i zpoza mříží, připisuje se vražda často státu.

Jeho syn Brayan Costa, narozen 18. 4. 1978 se této činnosti distancoval do té doby, dokud jeho oteč žil, naopak jeho mladší syn, Leonardo Costa, narozen 14. 5. 1980, tedy o dva roky později co Brayan se v této činnosti vyžíval, stejně jako jeho otec. Leonardo Costa již od 15 let vypomáhal svému otci s veškerou nelegální činností do doby, než byl v roce 2002 brutálně zavražděn. Brayan Costa společně s bratrem Leonardem a nic netušící Arianou se přestěhovali do Ameriky, kde se snaží společně rozběhnout business na úrovni takové, jakou měl jejich otec. Ariana je mladá, krásná slečna, která o tomto činu svých bratrů neví a bratrové Costovi se jí snaží držet dále, protože by neradi o ni přišli, přeci jen, z rodiny jim zbývá pouze matka, která je 1400 kilometrů daleko. Sestra, která tedy neví o úmyslech bratru si již stihla ve městě najít svého partnera, vysoce postaveného a známého podnikatele, který vlastní ve městě vlastní italskou restauraci.

Pravidla Familia de Costa

Nikdy si nic nezačneš s dívkou někoho z rodiny

Budeš sloužit svým nadřízeným a poslouchat jejich rozkazy

K ženám se budeš chovat s respektem

Nikdy nebudeš lhát členu rodiny

Nikdy neporušíš omertu

Osobně se nepředstavíš dalšímu členu rodiny, představí tě vždy třetí osoba.


Bratři Costovi si ve městě pořídili společný dům, ze kterého mají celé město jako na dlani. Vzhledem k tomu, že Leonardo je stále v kontaktu se členy původního Kolumbijskeho kartelu a domluvil pravidelnou dovážku zbraní z Kolumbie do Los Santos. Zbraně jsou pašovány přes Mexickou hranici lodní dopravou.

https://ctrlv.cz/oPuG; https://ctrlv.cz/ZhGs; https://ctrlv.cz/ST3T; https://ctrlv.cz/Gser; https://ctrlv.cz/gKMV; https://ctrlv.cz/nKKJ (Vložení obrázků mi hlásí error 403, podezřívám forum, že má problém s mým jménem LUL)

Zbraně, které jsou dováženy přes hranici, jsou převážně automaty, tedy, AK-47, MP5, Uzi, AP Pistol. Leonardovi to stále přišlo málo a našel si nedaleko města dodavatele tlumičů, po domácku vyrobených zaměřovačů a molotovů. V tuto chvíli se do businessu zapojuje i starší bratr, Brayan, který pořizuje dvě vozidla šedé barvy, pro sebe a bratra, tyto vozidla nesou název Baller.

A co bude dál? Kdo ví, to přece nevíme ani my, co se bude dít ve škole, v práci, na cestách. Dáváme tomu volný průběh ..


Žádosti na developer team

Vlastní frakci s názvem Familia de Costa se třemi hodnostmi, Jefe de la empresa (Vedoucí pozice, Novaczek), Copropieatario de la empresa (Pravá ruka vedoucí pozice, err0r) a Mediador (Zprostředkovatel, někoho si najdeme přes RP)

Aby nám pomáhali s dodávkou zbraní, stačí nam spawnout do doků loď, my si již zaRPíme převoz zbraní sami. Tady nastupuje možnost koupi zbraní, ceny necháme na Vás, stejně jako platy, nechceme Vám nijak zasahovat do ekonomiky serveru. Tuto ikonu bychom rádi dostali do domu výše uvedeného, stejně jako Boss menu. V domě se nachází místo, kde je taková ''zbrojnice'', tedy asi zde.

Všiml jsem si, že na nějakem tlačítku již je spoutat, tedy F6 menu asi nebude potřeba. Ale i přes to, jestli by bylo potřeba F6 menu, tak tedy žádáme o možnosti spoutat, přenést, vložit a vytáhnout z vozidla a prohledat.


Error&Novaczek

Komentáře

  • Ahoj, tvoje žádost o frakci byla zaevidována. V případě schválení tě budeme kontaktovat na Discordu, díky za tvůj zájem.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.