Nelegální organizace nejsou podnětem ke schválení Staff týmem portálu SidewayRP. Nelegální organizaci můžete ve hře RPit bez předešlého schválení Staff týmem, ovšem všechen majetek je nutné zakoupit z vlastních prostředků!
Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

The Vigilants ( Bdělí )

BrinjurBrinjur Člen
upraveno 31. prosinec 2019 v Organizovaný zločin

The Vigilants


Hned ze začátku upozorním že se nejedná o organizovaný zločin v pravém slova smyslu. Ale nejedná se ani o společnost takže to šoupnu sem.

O skupině: V posledních dnech ve městě začala pomalu stoupat kriminalita kterou státní zákonodárná jurisdikce nezvládá. Byl vypálen klub, proběhlo spousta únosu, vražd, městem zní výstřely i za bílého dne. V tomto chaosu vzniklo seskupení které si začalo říkat "Bdělí" ( The Vigilants" . Přes den civilizování občani a v noci maskování hlídajíc ulice a pronásledujíc zločince.

Postupně však kriminalita města přinutila tyto bojovníky se zločinem začít působit i ve dne v temnějších zákoutích města. Postupem času se ze samotných bdělých strážců města stali psanci kteří jsou pronásledování zločinci i policií. Drží se v utajení a brání nevinné ač neortodoxními a né vždy zákonnými metodami.

Oblečení: Každá osoba by používala své vlastní oblečení. Drželi bychom se však toho typu


Trench coat nebo kožená bunda, helma, vesta, maska či šátek, rukavice, dlouhé kalhoty, pevné boty.

Zbraně používáme ty které nám přijdou pod ruku. Preferujeme spíše zbraně typu "Marksman Pistol" nebo "musket". Účinné jednoranné zbraně které dokáží zneškodnit zločince dříve než stihne zareagovat.


Hierarchie: Hlava spolku - Zakládající člověk, většinou zhodnocuje situace a plány. Všem pomáhá.

Zkušení - Členové kteří prošli zkouškou.

Zelenáči - Nový členové které zkouška teprv čeká. Mají zakázáno vyrážet na lov sami. (lov zločinců)

Požadavky : Pouze frakční interiér, máme vybrané místo, stačil by nám malý interiér pro členy frakce kde se budeme moct bezpečně scházet a případně skladovat věci. Developerům případně zašlu a zkonzultuji lokaci, myslím že by neměla být problémová. Víc nepotřebujeme.


Hlavní činnost frakce : Stopování zlodějů, únosců, gangsterů, gaunerů a jiných živlů. Snaha udržet občany města v bezpečí. Hlídkování na problémových místech. Boj s mafií. + jedna věc kterou sdělím případně A-Týmu, nerad bych tím narušil RP a popudil někoho k metě, stejně tak jako tu neukážu lokaci případného interiéru.

RP této skupiny již probíhá. Pouze bychom rádi měli společní sklad, interiér.


Děkuji za probrání žádosti, pro umístění interiéru a dodatku k činnosti mě případně kontaktujte na Discordu pod jménem Brinjur

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.