Nelegální organizace nejsou podnětem ke schválení Staff týmem portálu SidewayRP. Nelegální organizaci můžete ve hře RPit bez předešlého schválení Staff týmem, ovšem všechen majetek je nutné zakoupit z vlastních prostředků!
Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ŽÁDOST] Renegades

Renegades je skupina odpadlíků, kteří nectí pravidla společnosti, a nemají rádi lidi kteří se jim nějakým způsobem snaží rozkazovat nebo je k něčemu nutit. Chlapci z Renegades jsou slušní hoši, kteří rádi pomohou když je někdo o něco požádá, nebo se klidně i někoho zastanou, ale všechno má své hranice, a jakmile někdo tyto hranice přesáhne, tak jsou Renegades k nezastavení a jsou schopni, mučit a zabíjet všechny kteří je naštvali.

Historie Renegades: Skupina Renegades byla založena na venkově jistou bandou motorkářů v roce 1965 byla to skupina lidí která sem tam vykradla nějaký obchod nebo tak. Renegades si na venkově žili podle svých pravidel a nikoho nerespektovali, a kdo se jim snažil poroučet a snažil se získat jejich respekt tak ho prostě a jednoduše zabili nebo v tom lepším případě odvezli na místo ze kterého už nebylo cesty zpět.

V roce 1980 když už Renegades byla v celku dobře rozrostlá skupina motorkářů která měla respekt po celém venkově, začali na venkov jezdit městské krysy, to by nebyl až takoví problém, kdyby se chovali s úctou a respektem k venkovu a hlavně k Renegades, krysy si tam začali jezdit jak se jim chtělo začali tam napadat místní občany a dělat velký bordel. Trvalo roky než Renegades zpět získali svůj venkov a hlavně svůj respekt.

V roce 1985 se hlavnímu odpadlíkovi Johnu Cooperovi narodil syn jménem Johnatan Cooper, a za pouhých pět let se mu narodil další Cooper a to Jackson. John se ze svých synů udělal pořádné chlapy a už v Jacksnových 16 a Johnatanových 21 letech spolu převzali Renegades po svém otci. Chlapci velice dlouho přemýšleli co budou dělat a jak budou pokračovat s Renegades, nemohou přeci udělat špatné jméno celé skupině.

Vzpomněl si že jim otec dříve vyprávěl o městských krysách kteří jim na venkově dělali bordel, a tak se rozhodli přemístit do odlehlé části města přesněji do bývalého řeznictví Raven Slaughterhouse, a chtějí městským krysám ukázat co se stane když se Renegades dostanou do města které jím způsobilo tolik problémů.

Cíl Renegades: Hlavním účelem přestěhování Renegades do města je celoměstský respekt, a ovládnutí městského podsvětí s drogami a zbraněmi.

Tradice Renegades: Renegades má pár tradic a pravidel, jedno z pravidel nich je motorka, každý ze členů je povinen vlastnit chopper přesněji Rat Bike a mít klasický oděv Renegades, ostatní pravidla jsou interní A naše tradice, pokud člen Renegades zradí skupinu, nebo se přijde nato že donáší, bude pomocí klasického obřadu odpadlíku popraven, další tradice je že pokud nám někdo pomůže nebo pro nás něco udělá jsme povinní mu jeho služby vrátit.

RENEGADES VSTUPUJE DO MĚSTA S NEUTRÁLNÍM VZTAHEM KE VŠEM FRAKCÍM

Ano jsme si vědomi toho že ve městě už se jeden motorkářský gang je, ale nevidíme důvod proč by nemohli být dva nebo více, Los Santos je velké město

Požadavky pro frakci: Máme vyhlídnuté místo viz obrázek jedná se o jatka, kde se nachází otevíratelná braná, a za ní menší interier, to by nám bohatě stačilo určitě nechceme celá jatka.Klasický styl Renegades

Velice by se nám hodilo aby vrata byla uzamykatelná

Samozřejmě pokud to celé vyjde tak dám podrobnější informace o bodech ve frakci

Postavení ve frakci Renegades-Boss, Renegade-Motorkar, myslím že stačí dvě z důvodu toho že v téhle frakci není potřeba povýšení nebo degradace

Discord Jméno: Váša #3034, Kalibrik #7515

IC jméno: Jackson a Johnatan Cooperovi

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.