Nelegální organizace nejsou podnětem ke schválení Staff týmem portálu SidewayRP. Nelegální organizaci můžete ve hře RPit bez předešlého schválení Staff týmem, ovšem všechen majetek je nutné zakoupit z vlastních prostředků!
Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Komentáře

 • Soukromá nemocnice zní jako super nápad, konečně budou moci lidi co mají zranění z nelegální činnosti se někde ošetřit. Myslím si že prodej zbraní, loupeže a vykrádačky jsou pro tuto frakci dost no sense, ale co se týče nemocnice a s nápadem na ztracení důkazů, ošetření bez ptání se na informace a lékařské zprávy zní jako super nápad který tu dle mého chybí. Pořád bych se držel toho že jste soukromá nemocnice co par klientům udělá i nějakou "službu".

 • err0rerr0r Člen
  upraveno 7. leden 2020

  Souhlasím taky, tohle se hodí extrémně. Nelegální čínnost? A tahle frakce? Ruku v ruce, jakmile se střílí, automaticky doktoři volaj PD. Tohle je hodně fajn nápad

  • Dávat to na tlačítko a do mobilu je blbost, akorát se okrade RP klasické nemocnice - Důvod: Každý by si objednával jen vás a stal by se z toho nelegálkaRP, musí to být nějak vyvážené mezi PD a nelegální stranou v nějakých věcech
  • Dalo by se to klidně udělat vše IC bez frakce, pronajmete si interiér, kde budete provozovat vlastní nelegální ošetřovnu
  • Pokuď to chcete držet dlouho tu frakci, tak nedávat si nějaký firemní auta s majákama, akorát vás budou sledovat PD, že nejste od klasický nemocnice :-)
  • Jako soukromá nemocnice dávat kontakty spíše ověřeným lidem, né že to bude otevřená nemocnice pro každýho kriminálníka, to by tam jednoho dne nakráčel detektiv v převlečení a frakce je pryč ¯\_(ツ)_/¯
  • Nebo běž do klasický nemocnice a požádej si o zkorumpovaný EMS ¯\_(ツ)_/¯
 • odpověď pro: itsZ1RK

  Tady jde o to, že se jedná o nelegální frakci. Soukromá nemocnice s policií žádným způsobem nespolupracuje. Nepodává policii žádné informace o pacientech. (proto soukromá) Souhlasím, tlačítko být nemusí nebo "g signál".

  Bez frakce to bohužel nejde. Pronajatý interier? Jaký máte na mysli? Kde to bude vypadat jako v nemocnici? Nemohu si přece pacienty tahat do nějakého baráku a RPit, že tam mám RTG, CT apod. Mělo by to mít nějakou úroveň.

  Co se týče aut. V běžném životě máme taky soukromé kliniky, které se propagují na internetu, svými auty, reklamou apod. Hlavně, když pojedu k případu, tak by bylo docela zajímavé, kdyby mě stavila policie za překročení rychlosti. Nevím, proč by mě automaticky mělo PD sledovat? Soukromé kliniky byly, jsou a budou. Na tom není nic podezřelého :)

  Pokud bych chtěla být zkorumpované EMS, tak RPím zkorumpované EMS a nežádám si o frakci.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.