Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ZAMÍTNUTO] Mechanická dílna "Auto Exotic" [ZAMÍTNUTO]

hoffikhoffik Člen
upraveno 22. leden 2020 v Archiv

Úvod

Zdravím, prostřednictvím vašeho fóra žádám o mechanickou dílnu Auto exotic.Dílnu žádám z několika důvodů, ale ty nejpřednější jsou asi ty, že jsou momentální dílny neaktivní (ač jich je pět) a velká většina z nich dělá nelegálky a nedělají to, co by mechanici dělat měli - opravovat auta, tunit,... Dílnu nechci vést stylem nelegální frakce, ale jako 100% legální a dělal bych pouze a jen, to co si myslím že by mechanik dělat měl.

Dílna je naplánovaná tak, že by mohla nahradit neaktivní LSC(To už je každopádně na Vás).

Seznam členů: hoff ik#0001 (John Pablos).. při schválení frakce by byl okamžitě vypsán náborový formulář.

Kdo jsme?

Auto exotic, sídlící hned vedle Elgin Avenue poblíž motelu se věnuje opravám a vylepšení aut v širokém okolí Los Santos. Dílna nikdy neměla problémy s placením daní a tedy ani nikdy neměla problémy se zákonem. Mezi sebe nabíráme pouze a jen školené profesionály, kteří svojí práci milují a odvádí tak, jak mají. Firma jako taková se zaobírá hlavně sportovními auty z Japonska, avšak jdeme s dobou a zaměřujeme se i na dovážky z Evropy nebo přímo Americké káry.

HISTORIE

Dílna byla zprovozněna roku 1998, byla jedna z nejvýdělečnějších firem v Los Santos avšak postupem času dílna upadala a konkurence přibývala, proto v roce 2009 zkrachovala a musela být odkoupena investory.

Co nabízíme?

Jak již bylo zmíněno, nabízíme tuning vašich miláčku od A do Z, od výměny ráfků po výměny motorů, čipování a nebo třeba i lakování. Ceny se pohybují na vyšších příčkách kvůli vysokým daním, každopádně svojí práci děláme jako jedni z nejlepších.


Jak se stát jedním z nás?

Vždycky když je nedostatek zaměstnanců tak je vypsán termín na pohovory, a jak jsem již zmiňoval nahoře - beru jen profesionály kteří si práci nevybrali kvůli občasné opravě jejich vlastního auta.

Požadavky na přijetí

Čistý trestní rejstřík (vždy vyžádám od PD)

Mít na svém ID věk alespoň 21 let

Být vyškoleným mechanikem (Škola mechanického zaměření výhodou)Požadavky pro Developer team

Přejmenovat dílnu na Auto Exotic, přesunout všechny potřebné věci (viz obrázky)

Boss menu

Vyzvednutí vozidel

Tuning vozidel (Před dílnou, nejlépe aby tam bylo více míst kde se dá tunit aby jsme mohli obsloužit více lidí najednou)

Případně přidat garáž na vyzvednutí vozidel hned vlevo od obrázku nahoře, jsou tam parkovací místa (pokud by to šlo, není to 100% potřeba, ale pomohlo by to:))


Závěr

Předem děkuji za přečtení až sem, doufám že se dílna schválí a nahradí neaktivní dílny, kterých je ve městě celkem dost (nebo jen nemám štěstí na jejich aktivitu :D). Díky a přeji hezký zbytek dne, ať už to čtete kdykoliv:)

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.