Nelegální organizace nejsou podnětem ke schválení Staff týmem portálu SidewayRP. Nelegální organizaci můžete ve hře RPit bez předešlého schválení Staff týmem, ovšem všechen majetek je nutné zakoupit z vlastních prostředků!
Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

La Familia Jiménez

Klíčové Informace:

Vznik: 1980 Oblast: Kuba, Havana

Etnikum: Kubánci

Počet členů: 200 + 3000 spolupracovníku (odhad)

Prvopočátky Rodiny se datují do konce 70. let nebo začátku 80. let. Předtím než se přeorientovala na distribuci marihuany a později kokainu se skupina jmenovala Reyes De La Habana a jejich hlavní aktivitou byly únosy. Skupině velel Luis Fernando Tamayo Jiménez. Reyes De La Habana se zapletly do četných únosů včetně únosu dvou švýcarských občanů: diplomata Hermana Buffa a studenta Zacka Martina. Únosci měli údajně obdržet výkupné 700 000 amerických dolarů. Tyto peníze měly posloužit rozjezdu obchodu s drogami. Poté co obchodování s marihuanou vykazovalo nedostatečné výnosy se skupina zaměřila na lukrativnější kokain. V půlce sedmdesátých let poslal rodinu Santiago Jiménez do New Yorku, aby zde založil distribuční centrum. Tato akce byla provedena v době, kdy byl americký Úřad pro potírání drog (Drug Enforcement Administration, DEA) zaměřený více na heroin než kokain.

Během 80. let rodina spolupracovala s Vanaderským kartelem, obě skupiny často sdílely výrobu drog nebo dopravní kanály a též společně podnikly akci proti únoscům Valentiny Diaz, sestry spoluzakladatele Vanaderského kartelu Jorge Luise Diaze Vásqueze. Valentina Diaz Vasquez byla unesena kolumbijskou gerilovou skupinou M-19 (známou také jako Hnutí 19. dubna). Na konci 80. let došlo k rozkolu, který byl dán rovněž rozdílnou povahou obou organizací. Zatímco kartel z Vanadera tvořili v minulosti chudí lidé, kteří během krátké doby zbohatli, rodině Jiménez se více podobal byznysu a jeho členové nepocházeli z tak chudých poměrů. Luis Pérez se navíc domníval, že rodina Jiménez sehrála roli ve smrti jeho partnera Juana Rodrígueze Garcíi. Další rozpory vyvolala snaha Vanaderského kartelu proniknout na kokainový trh v New Yorku, což porušovalo dřívější dohodu ujasňující, jaký kartel bude dodávat do jakého amerického města.

V roce 1989 už mezi oběma skupinami panovalo nepřátelství. Jimenézové plánovali Péreze zabít za využití žoldáků, ale jejich plány skončily neúspěšně. V tomto období se ke rodině připojil nejmladší Jiménez Rafael. Díky jeho vůdčím schopnostem, rodina začala růst. Bussines na Kubě přenechal bratru Javierovy a začal se rozšiřovat do Ameriky, konkrétně do Los Santos.
PŘIJÍMÁNÍ:

PŘIJÍMÁNÍ Začíná osobní zpovědí, poté je přijímaní říznut do prstu, do ruky je mu dána fotka pany Marie nebo jiného svatého.

El Jefe zapálí fotku a příjímaný opakuje přísahu po Patronovy.

Přísaha: Kdybych měl zradit tajemství našeho způsobu života, at má duše shoří v pekle, jako duše svatého.

Poté jsou mu sdělena pravidla rodiny a je vázán nimi vázán. Porušení pravidel = MUERTE (Smrt)
ČINNOST:

Distribuce a prodej drog - jedno jaká droga (nejlépe asi kokain)

Vydírání

Ochrana za peníze

Praní špinavých penězHIERARCHIE:

Patron - také zván Boss, ("Capo di tutti capi | Kmotr"), Padre řídí vše. Patron kontroluje čtyři zločinecké buňky v pracovní jednotce prostřednictvím prostředníka zvaného „El Jefe“

El Jefe - dohlíží na akce capa, aby zajistili loajalitu a aby žádný z nich nebyl příliš silný.

Contador - účetní, sbírá peníze od capu a uplácí vládu. (peníze mafie určené k použití v zájmu skupiny).

Capo - je jako kapitán zodpovědný za malou skupinu mužů, podobný Caporegime v italsko-americké mafie a sicilských klanů mafie. Vydává zaměstnání Sicarium („vrahům“) a vzdává hold Patronovy. Vede posádku, která se nazývá Asesinos. Asesinos se skládá z 5–6 Miembu nebo Sicariu.

Miembro - pracuje pro Capa. Podobný vojákům v italsko-americké mafiánské kriminální rodině a sicilských mafiánských klanech. Miembro má na starosti hledání nových chlapů a vzdává hold svému Kapitanovy (Capo). Miembros také tvoří hlavní údernou sílu Asesinos.

Sicario - Dělá špinavou práci (vraždy, drogy, atd..). Nějak dobu je ve zkušební době, pokud se osvědčí stane se členem.ČLENI:

Patron - freakX

El Jefe - chleba s máslem

Contador -

Capo -

Miembro -

Sicario -SÍDLO:

Jakákoliv volná villa s interierem.LEGALNÍ ZÁSTĚRKA:

Nejlépe nějaká distilerka, nebo cokoliv co je volné.


Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.