Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

BestBuds weedshop [Zamítnuto]

Kenji_svkKenji_svk Člen
upraveno 9. červen 2020 v Archiv

Stručný popis

Zdravim ! Moje meno je Travis Lecque a spoločne s mojim strejdom Melvin Harris sme sa rozhodli otvoriť weed kliniku. BestBuds je zameraný na potešenie mozgových buniek a masívneho ničenia pľúc. Máme všetky potrebné artikle na zlepšenie kvality fajčenia, hulenia či len dobrého pocitu z poškodenia pľúc. Máme najkvalitnejšie papieriky, bonga, sklenky, marihuanu, koláčiky, mastičky, a aj známe Redwood cigarety.

Lokácia

Majitel: Travis Lecque (Kenji)

Spolumajitel: Melvin Harris (R1TM1)


Potreboval by som sa dohodnúť so staff teamom na maličkostiach a pridanie MLO interiéru na server. RP by to ovplyvnilo v štýle takom, že by sme predávali trávu legálne a dávali by sme účtenky alebo jednoduché potvrdenia aby sa zistilo, či ľudia kupovali trávu legálne, alebo ilegálne. Pozerali by sme ID podľa zákonov Kalifornie. Dúfam že ľudia začnú brať také rp vážne, pretože v Amerike je to bežná vec ako u nás alkohol :)


Prajem pekný zvyšok dňa

-Kenji

https://www.gta5-mods.com/maps/mlo-legion-weed-clinic

Komentáře

  • Zdravím tě, @Kenji_svk,


    Staff tým provedl evaluaci tvé žádosti a dospěl k závěru, že je žádost zamítnuta. V našem systému nyní není možné upravit stávající nastavení prodeje a pěstování marihuany.


    Děkuji za pochopení.


    S pozdravem,

    Final Sequence - Management SWRP

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.