Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Arriba, Mexican Restaurant [Odvoláno]

paynpayn Člen
upraveno 9. srpen 2020 v Archiv

Stručná historie podniku: Restaurace Arriba se nachází v mexické čtvrti Elgin Evenue, nedaleko nemocnice Pillbox Hill. Historie restaurace je krátká z důvodu rekonstrukce v roku 2019, kde se předtím nacházela kavárna, kterou koupil mladý nadějný podnikatel s mexickým původem který měl vidinu výdělku. Opak byl pravdou a ukázalo se, že až moc utratil nad rekonstrukcí a a výdělky nebyli skoro žádné. A tak musel prodat restauraci realitní kanceláři aby zaplatil dluhy.

Podnik se pár měsíců nepoužíval, ale nedávno se skupina Mexičanů ozvala realitní kanceláři a měli o ni zájem. O podnik se měli starat Dino Gonzalez a Miguel Garcia, kteří jsou kuchaři. Dino s Miguelem se poznali s Eduardom v jejich rodném městě El Paso, kde jejich známý vlastnil restauraci. Eduardo tam často chodil s jeho dlouhodobým kamarádem Félixem a jejich restauraci si oblíbili. Eduardo jednou za nimi přišel s nabídkou, že jim koupí vlastní restauraci v Los Santos.Dino s Miguelem ani neváhali a ihned nabídku příjmuli.


Restaurace, místo kde se nachází a fotka:

https://www.youtube.com/watch?v=Yer2z8QQJ24

Požadavky:

•  Interiér, který se nachází výše

•  Přidat zámky

•  Garáž kousek od restaurace

•  Sklad, šatna a BOSS menu

•  Faktury

Pracovné pozice:

Majitel (250$): Eduardo Guerrero (Logas#2310), Enrique Ángel Félix Gutiérrez (payn#1111)

Manažér (200$): Dino Gonzalez (Mary), Miguel Garcia (Vojtas)

Kuchař (150$): Dohodneme IC

Číšník (100$): Dohodneme IC

Přínos do RP:

Máme zájem o tuto restauraci z důvodu, že nám příjde, že je málo aktivních restaurací, které jsou často otevřené a tímto by jsme udělali hodně lidem RP tím, že budeme nabírat zaměstnanců nebo samotným zákazníkům, kteří k nám budou chodit. Máme v plánu dělat různé eventy aby se někdy to RP oživilo a nebylo to furt o tom stejném.

Komentáře

  • Zdravím,

    Po poradě SWRP týmu bylo rozhodnuto, že žádost o restauraci bude schválena. Dále tě tedy požádám aby si založil ticket kde se dořeší zbylé detaily, tak aby náš tým vývojářů mohl tuto společnost vytvořit.

    Děkuji za pochopení


    S pozdravem,

    Dzardajs - Management SWRP

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.