Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Union Depository [Zamítnuto]

simon27simon27 Člen
upraveno 4. srpen 2020 v Archiv


Kdo jsme ?

Union Depository je Banka založená roku 1850 Henrym Lehmanem jsme jedna z největších Bank Města Los Santos . Banka Začínala Malými Půjčkami s Vysokým úrokem avšak dneska už poskytuje mnohem více služeb a to za minimální poplatky.

Co Vám Můžeme Nabídnout ?

Poskytujeme Rozsáhlé Finanční služby,Pojištění Majetku (Auto Zbraně šperky Dům), Konzultace a Poradenství,Úvěry s Nízkou Sazbou, Bezpečnostní Schránky pro Vaše cennosti, Spořící Účet Pro vaše Úspory a Připravujeme pro vás spousty dalších služeb spojených se spoluprácí s Velkými firmami.

Konzultace a Finanční Poradenství

Chystáte se na nějakou velkou koupi ale nevíte zda se vám to vyplatí? Chystáte se vzít si půjčku ale máte obavy ?

Nebojte se napište nám sjednejte si schůzku s našimi Poradci a prokonzultujte to s námi my vám poradíme a zodpovíme všechny vaše otázky

Úvěry Půjčky a Spořící účty?

Potřebujete nové auto ? Nebo si chcete jen udělat radost ale nemáte na to Peníze ?

Nebojte se naše Banka vám poskytne Úvěr na míru tak aby vyhovoval vám i nám .

Bojíte se že se vám něco náhle stane a nebudou finance na to aby jste tu situaci překonali?Chcete si odkládat stranou peníze na nové auto? Právě od toho je tu pro vás spořící účet od Union Depository . Můžete do něj kdykoliv vkládat jakoukoliv částku (ze které si 15% vezmeme za sprostředkování) a Kdykoliv je zase vybrat počáteční nutný vklad je minimálně 5 000$ následně můžete vkládat od 500$ až do 50 000$ kdykoliv chcete v případě vyššího vkladu prosím informujte alespoň 24h předem . Další Podmínky Smlouvy budou dohodnuty s klientem.

Bezpečnostní Schránky

Máte nějaké šperky cennosti nebo cokoliv cenného?

Máme pro vás bezpečnostní schránky k pronájmu kam si můžete své věci uložit a kdykoliv si je zase vyzvednout.

Malá (1kg) - 1 000$ počáteční poplatek následně 250$ každých 7dní

Střední (5kg) - 3 000$ Počáteční poplatek následně 750$ každých 7dní

Velká (10kg) - 5 000$ Počáteční poplatek následně 1 500$ každých 7dní

Pokud Týdenní platba nepřijde bez oznámení spoždění máte 24h na to si ze schránky svůj Majetek vyzvednout pokud tak neučiníte Banka si obsah Schránky ponechá a vydraží ho.


Pojištění Majetku

Koupily jste si drahé auto a bojíte se že by se mu mohlo něco stát vinou Třetí osoby?

Nechte si váš Majetek zhodnotit a pojistit a my v případě že by se prokázala vaše nevina na škodě vám opravu nebo ztrátu zaplatíme z celých 90% .

Kde nás najdete?

17 Power Street  Pillbox Hill,DownTown Los Santos

Naše Kanceláře:


Firemní vozidla:

Brutte Opancéřovaná dodávka pro převoz peněz a Majetku :

Mercedes:

(Ilustrační Foto)

Ředitel Pobočky Liam Harris


(OOC Mělo by to přinést RP takové že bude možnost zase nějak s těmi penězy hospodařit hlavně se mi v hlavě honí taková myšlenka že by se časem kdyby frakce šlapala začali potom dít třeba převozy peněz pro firmy které by hráči mohli si IC nějak zjistit a třeba transport přepadnout nebo pojistné podvody by mohli zkoušet popřípadě by mohli třeba kdyby měli dobrý RP důvod přijít a Banku vykrást s tím že by musel tam u toho být alespoň 2 příslušníci banky a třeba by mohli opravdu tu banku přepadnout a erpit to ne přes script ale opravdu s těma ostatníma hráčema . Ze začátku bych si rád dohodl nějakou dotaci pro banku nebo půjčku od státu do začátku kde bych to potom splatil jakoby městu (to samé firemní vozidla bych splatil městu) protože kdyby někdo přišel že chce pujčit pul mega na nové auto tak to mu teď půjčit nemůžu protože to má postava nemá taky jsem měl v hlavě spousty dalších nápadů které chci ale zrealizovat až pokud by frakce nějak šlapala a chytlo by se to samozřejmě různé ceníky smlouvy to všechno mám buď už hotové nebo připravené v hlavě a někam si to začínám pomalu psát ale hlavně bych to začal psát až kdyby se frakce schválila samozřejmě. Doufám že jsem zaujal Zaměstnance nemám zatím ale už si hledám zájemce abych kdyžtak do začátku měl každopádně prvních pár dní/hodin bych to erpil sám nejspíše děkuju za pozornost a přeji pěkný zbytek večera.)

Komentáře

 • ---Neutrál---

  Už zde jednou byla podobná banka a skončilo to tak že se to neRPilo nebo bylo údajně něco rozbitého, to samé by určitě bylo u této Frakce.

 • Zdravím tě, @simon27,


  členové Staff týmu došli po evaluaci k závěru, že nevidí v této společnosti přílišný přínos do RP světa. Úvěry by bylo nutné dotovat ze svých financí a pojištění je v RP světě nerealizovatelné. Jedinou věcí, v které vidíme možný přínos jsou samotné bezp. schránky, jejichž nápad doporučuji přepracovat do formy, kdy nebudou součástí bankovní instituce.

  Žádost je tedy zamítnuta.


  Děkuji ti za pochopení.


  S pozdravem,

  Final Sequence - Management SWRP

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.