Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Hell Tattoo | Tetovací salón [Zamítnuto]

GenusGenus Člen
upraveno 25. srpen 2020 v Archiv

Historie

Roku 1997 založil Peter Clark, otec Aydena Clarka, tetovací salón, protože potřeboval peníze a neměl z čeho vydělávat. Jeho obchůdek mu moc nevydělával, a tak se rozhodl, že z obchodu udělat tetovací salón, jelikož věděl, že lidi zajímá více tetovací salón a zaujme je to více, než nějaký malý obchůdek s pár potravinami. Tento tetovací salón byl vyjimečný v tom, že byl levnější než ostatní tetovací salóny. Peter nabral pár zaměstnanců a tetovací salón poté otevřel. Už jenom po pár týdnech vydělal více než za celé dva měsíce z obchůdku a protože se mu peníze zalíbily, tak se snažil dát reklamu na tento tetovací salón všude, kde to šlo. Tento tetovací salónek vydělával tolik, že jednoho dne Peter udělal velkou chybu a to, že zdražil ceny. Tato chyba mu byla osudná a z vyjimečného tetovacího salónu se stal jenom další bezvýznamný tetovací salón. Peter po pár týdnech už nevydělával tolik. Dalo se na tom uživit, ale už to nebylo ono. Když šel jednou k doktorovi na kontrolu, tak mu zjistili rakovinu z kouření a že mu zbývá jen pár dnů života. Ale bohužel tyto dny se změnily pouze na jeden den a Peter umřel ve spánku. Před tím než umřel nestihl dopsat závěť a tak nikdo tento tetovací salonek nezdědil. Avšak jeho matka a jeho syn Ayden o tento salónek měli zájem a tak proběhne soud a tam se ukáže kdo tento salonek zdědí.


Závěr

Soud rozhodl, že tetovací salónek zdědí jeho syn, Ayden Clark. Tak také bylo učiněno a Ayden se rozhodl, že se svým kamarádem Clarencem Jamesem Williamsem znovu rozjedou tento tetovací salón. Ayden od malička kreslil a celkem mu to šlo a tak se rozhodl, že začne učit Clarence kreslit, aby se mohl stát také tatérem.


Lokace

Tetovací salón se nachází na lokaci East Los Santos, El Burro Heights, Innocence Boulevard.


OOC

Textura

Zde je textura na budovu, kterou bychom rádi nahradili.

Jméno: id1_25_shopland

Jméno textury: id1_25_rsn_sjmbrand1id1_25_rsn_sjmbrand1_a

http://leteckaposta.cz/722675442


Zlepšení RP

Salónem můžeme zlepšit RP pro hráče, udělat ho zajímavější. Dělání tetování by se táhlo s delším RP, kde by se vybralo předložené tetování, to se pak obtisklo na osobu a pak tetovalo a popřípadě zalepilo a dodělalo jindy. Také by ceny tetování byly menší. Jedno tetování by bylo za 200 $. Osoba by si tetování normálně udělala přes menu a my to pak rpili.

Požadavky

Uzamknout lokaci (viz. nahoře), přidat do budovy boss menu a udělat frakci Hell Tattoo.

Přidat speciální kolečko na tetování, které bude stát 200 $.

Udělat, ať peníze za tetování, které hráč koupí ve speciálním kolečku, se dávaly do frakce.

Garáž na parkovišti vedle budovy.

Ostatní požadavky, které mě když tak napadnou, bych napsal do ticketu.


Sepsal Genus dne 15.8.2020 v 19:30 hodin.

Komentáře

 • Zdravím tě, @Genus,


  nevidíme přílišný přínos do RP v podobě této společnosti.

  Žádost je v tuto chvíli zamítnuta.


  Děkuji ti za pochopení.


  S pozdravem,

  Final Sequence - Management SWRP

Tato diskuze je zavřená.