Nelegální organizace nejsou podnětem ke schválení Staff týmem portálu SidewayRP. Nelegální organizaci můžete ve hře RPit bez předešlého schválení Staff týmem, ovšem všechen majetek je nutné zakoupit z vlastních prostředků!
Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Arbëreshë minority


Arberešové (Arbëreshë) nebo také Italoalbánci jsou příslušníci národnostní menšiny žijící na jihu Itálie, tvořené křesťanskými uprchlíky z Albánie, kteří se v oblasti usazovali od 15. století. Počet Arberešů se odhaduje na zhruba sto tisíc a lidí se smíšeným arberešským původem na dva miliony, žijí převážně v krajích Apulie, Basilicata, Kalábrie, Molise a Sicílie. Hovoří arbereštinou, která se vyvinula ze středověké toskičtiny ovlivněné řečtinou a italštinou. Většina z nich se hlásí k italsko-albánské církvi, užívající byzantský ritus, místní církev tvoří eparchie Lungro, eparchie Piana degli Albanesi a územní opatství Santa Maria di Grottaferrata. Rodina hlásící se k Arberešské kultuře nesoucí jméno Topia se rozhodla v letech 1965 vrátit se domů do Albánie a začít žít ve své domovině.

Starý Topia nebyl jen tak nějaký Arbereš už tehdy byl součástí rozrůstající se organizace nesoucí příhodně název Arbëreshë minority (Arberešská menšina). Začátky v albánii byli těžké albánci sou nestálíaž příliš krutí a agresivní proto začalo období "arberešské krve" kde každá organizace začala válku s Arbëreshë minority. Kupodivu to Arbëreshë minority ustála a do čela se dostal Topia který organizace postavil zpátky na nohy a dokázal vybudovat respekt a sílu organizace v albanii. Arbëreshë minority byla nejsilnější organizace v albanii díky spojenectvím a respektu by se dalo říct že byla a jsou v Albanii jedíná organizace. Albánci do dnes podnikají po celém světe jako jedni z mála dokázali podnikat v číně a dokonce navázat spolupráci s triadou. Podnikáji v pašování a prodeji dorg zbraní a bílého masa. Albánci ovládají cele liberty city skrz drogy a prostituci. Mladej Bamir Topia dostal za ukol odletět i s dalšíma do lost santos a začít podnikat tam.


Nick Parmeti a další jeho bratři přiletěli do města jako první a zatím odvadí dobrou práci navázali spolupráci skrze kterou by mohl začít naš byznys. Dali nám k dispozici starou budovu firmy Darnell Bros. Od tud sme schopní začít prodávat pár našich produktů které děláme v albanii pro sebe. Sme schopni ušít levněji a kvalitněji neprůstřelné vesty než pásová vyroba a naše specialita obleky nebo jíné oblečení podle zákazníka s kevlarovou vložkou. Uvidíme jaka bude poptávka a uvidíme jestli nezkusíme starou pro nás známou školu a to je obchod s drogami. Město je ale divoké místo a myslím si že klientelu určitě mít budeme stačí mít dobrou reklamu a recenze. Primárně se ale chceme soustředit mimo město a zabezpečit naše kluky proto začínáme a považujeme za náš domov hlavně Paleto klidné a tiché místo na které pomalu přistává albánská orlice.

OOC:

členové-

Krye/boss- gUcio

Kryetar/underboss- X (pošlu do pm)

Kapiten/capo-x (pošlu do pm)

Ushtar/soldier- x (pošlu do pm)

Sídlo zatím asi žádné díváme se po nějakém interieru v paletu ale rádi by sme použily budovu na šití a zkusili rozjet nelegální prodej neprůstřelných vest. Pokud to pro vás nebude možné rádi by sme požádali o nějakou volnou drogu.


Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.