Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Zlatnictví VANGELICO [Zamítnuto]

upraveno 29. září 2020 v Archiv


Vítejte ve Vangelico, které vzniklo v roce 1852 díky zakladateli Enzo Vangelicovi. Byla vytvořena obchodní síť prodejen Vangelico, využívajíc těch nejčistších materiálů a drahokamu od těžařů a pře-prodejců z celého světa. Obchod obsahuje několik výklenků s šperky, hodinky a luxusními doplňky. Také v obchodu se nachází pokladní a kancelář. Tento obchod je populární díky prodejem zlatých,stříbrných šperků,prstýnků s vlastním potiskem,hodinek, a také pozlacení zbraní.


Personál vždy dbá na slušné vystupování a moto: náš zákazník náš pán, proto se u nás budete cítit vždy jako v bavlnce. Vzhled k tomu že v tuhle dobu vešly do mody například zlaté střelné zbraně, nože a nebo také zuby, tak jsme se rozhodly zalepit tuhle díru na trhu. Na ozdobení příručních zbraní ovšem dbáme na to aby daná osoba vlastnila zbrojní průkaz a oprávnění na držení dané zbrani. Následně u větších zbraní, požaduje prohlášení že zbraň nebu použita k nelegálnímu zločinu ale jenom jako šperk a nebude se sni střílet. Toto prohlášení je také možné zaměnit za dokument prokazující znehodnocení zbraně.OOC sekce:

Rád bych měl Job Vangelico s pozicemi

1. ° Majitel [Diamond_Escobar#0001 ] [.𝓩𝓮𝓵𝓿𝓲𝓬𝓴𝓪#4625]

2. ° Manažer

3. ° Prodejce

4. ° Ochranka

Rád bych požádal o právo upravovat zbraně za pomocí dostupných skinů případně pouze zlatého skinu.

Dále, v případě vašeho schválení bychom se rádi pobavili o možnosti itemu, které by byly v inventáři, a byla by zde horzba že by o to mohly přijít a následne hráči prodat buď u NPC nebo u nás. Aby se trošku rozvinulo RP aji v jiné oblasti. V případě že by se vám takový návrh líbil, tak bych udělal njákej sklad itemu v kanceláři kde by se daly uschovat.

Dále by v kanceláři mělo být kolečko na nábor zaměstnanců a managmend firmy. Následně by bylo super kdyby náhodou se rozhodl někdo klenotnictví vykradnout aby byla možnost zavolat Policii na místo činu.

Komentáře

 • Zdravím tě,


  Děkujeme za podání žádosti o společnost. Na nejbližší poradě se jí budeme zabývat a poté ti zde předáme výsledek našeho rozhodnutí. Prosím tedy ještě o trpělivost.


  Děkuji za pochopení.


  S pozdravem,

  Dzardajs - Management SWRP

 • Zdravím tě, @Diamond_Escobar,


  aktuálně nemáme v plánu úpravu zlatnictví, a zároveň nevidíme přílišný přínos do RP světa touto společností.


  Děkuji ti za pochopení.


  S pozdravem,

  Final Sequence - Management SWRP

Tato diskuze je zavřená.