Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Parkers Company [Zamítnuto]

Kupra_Kupra_ Člen
upraveno 14. říjen 2020 v Archiv

Deluxe Import vznikl v roce 1997 v Los Angelas, kdy se mladý podnikatel Anthony Wills pokusil otevřít vlastní Shipping Company, Na začátku se mu to celé nedařilo, ale díky Mafii se stál úspěšným. Většina dodávek do LA obsahovala Drogy, zbraně nebo bílé maso. Celá společnost se začala rozrůstat jak o zaměstnance, tak o rozlohu, tak také o kontejnery dodávaných do Ameriky. Už to nebyl jen přístav v LA, ale přístavy po celé Americe a Evropě.

V roce 2016 se společnost rozrostla o přístav v Los Santos, kde se vystřídalo několik ředitelů,

Bratři Parkerovi pracovali v DELUXE IMPORT od vzniku této "pobočky". Po pár měsících celá pobočka začala krachovat, Protože to nešlo všechno podle plánů. Pan Wills se rozhodnul celou pobočku zavřít, tak rozeslal všem zaměstnancům výpověď a s možností výkupu celého vybavení včetně pozemku za směšnou částku, aby se toho zbavil. Liam&Samuel se rozhodli, že vezmou všechny své úspory a celé si to koupí. Odkoupili vozový park, pozemek s budovou a klientelu.

Od toho dne mají firmu Parkers Company a specializují se na Import a Export Kontejnerů a speciálních zásilek.

V současnosti se snaží zajistit, aby chod celé společnosti prosperoval a získali si kontakty, díky kterým se dostanou k lepším zakázkám.

Boss - Liam&Samuel Parker [ Kupra #7100 & Samy #7075 ]

Zaměstnanci - xXx [ IC cestou se najdou ]Myslíme si, že na serveru chybí nějaké takové RP, které bude využívat většina města, například na zbraně, auta, speciální zásilky pro bary a tak podobně. Všechno by se to řešilo přes kontejnery, které připlouvají do LS.

Z předešlého kontaktování pár lidí, jsem zjistil, že by zájem o to byl.

Komentáře

 • Zdravím tě, @Kupra_,


  tvou žádost jsme se rozhodli zamítnout. Ve společnosti nevidíme přílišný přínos pro RP. Zároveň, byla ti schválena identická společnost, která byla po určité době označena jako inaktivní z důvodu tvé inaktivity.

  Žádost je zamítnuta.


  Děkuji ti za pochopení.


  S pozdravem,

  Final Sequence - Management SWRP

Tato diskuze je zavřená.