Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Larry's Used Car Lot [Zamítnuto]

err0rerr0r Člen
upraveno 10. leden 2021 v Archiv

Larry's Used Car Lot


Obchodní společnost Larry's Used Car Lot si zakládá svůj business na výkupu a následném prodeji použitých vozidel. Vzhledem k tomu, že Mosley’s Auto má tu jedinečnou možnost být na trhu jako monopol tak si myslíme, že bychom se mohli stát velice konkurenceschopným podnikem a ukázat, že i ostatní umí nakládat s financemi a inovovat business, který je již nějakou dobu zaveden.

Vzhledem k tomu, že budova Larry’s RV Sales již nějakou dobu chátrá, tak se Raymond Foster rozhodl zainvestovat peníze do rekonstrukce prostor a znovuotevření bazaru, ale ne takového, který byl jeho předchůdcem – tedy, prodej obytných domů. Přeci jen, v dnešní době málokdo již využívá těchto vozidel a jezdí do kempů s rodinou.

Raymond, jakožto právník zjistil, že jeho povolání nemá tak velké využití a nebaví ho jeho práce, tak se rozhodl rozjet svůj vlastní business. Přeci jen, který muž nemiluje auta, a co teprve, pracovat s autama? Sen každého muže

Funkce frakce – Výkup, prodej vozidel, leasing či operativní leasing, tvoření konkurenceschopného podniku pro Mosley’s auto.

 

Sídlo - Route 68 in Harmony, Blaine County, Larry’s RV Sales, autobazar naproti XXX.


Žádosti na staff team

- https://lbcustomsofficial.com/products/larrys-used-car-lot - přidání interiéru v případě schválení společnosti, zakoupení interiéru mnou :-)

- ze strany budovy nastavit diagnostiku vozidla (aktuální tuning vozidla)

- přidání garáže poblíž budovy

- přidání bankomatu do interiéru, ať se nemusí chodit do obchodu s oblečením, který je hned vedle

- vypnout spawn vozidel na pozemku před budovou?

 

Zaměstnanci Larry’s Used Car Lot

 Majitel – Raymond Foster (err0r#0886)

Manažer – aktuálně v jednání (podle všeho k e b a p p#4179)

Prodej a výkup vozidel – pomocí rp


Komentáře

 • +1 😎

 • Sandy-Paleto.. Části mapy GTA, které se ve FiveM moc nepoužívají a až na Nardi vůbec nežijí. Každý aktivní podnik v těchto částech je přínosem, pokud tedy bude aktivní, logicky. Další věc je ta, že Mosleys, které leží ve městě, nemá konkurenci, což je taky trochu škoda.

  Osobně proti tomuhle konceptu nic nemám. Myslím si, že by to mohlo být pro roleplay přínosem - Pokud máš již teď nějakou představu o tom, jak by to mohlo vypadat..

  Kufr.

 • Ahoj Kufre,

  vzhledem k tomu, že chci nabízet i Leasing a operativní leasing, tak si myslím, že bych mohl být nakrok dopředu oproti Mosleys. Už mám i v hlavě plán, jakým způsobem zkombinuji právničinu společně s tímhle konceptem, otázkou je, jestli v tu chvíli hráči do toho půjdou. :)

  Jo, souhlasím s tebou, že je to mrtvá část mapy, proto by bylo fajn to oživit.

 • +1 Operativní leasing a celkově leasing je velice dobrý nápad.

 • Zdravím tě,


  zásah týmu vývojářů v tomto případě není nutný. Kupovat a následně prodávat vozidla je možné i bez zásahu vývojářů a přidaného interiéru.

  Doporučuji vybudovat jméno společnosti a poté můžete opětovně zkusit požádat o společnost.

  Žádost zamítnuta.


  Děkuji za pochopení.


  S pozdravem,

  Final Sequence - Management SWRP

Tato diskuze je zavřená.