Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Blake's Realty Advisors [SCHVÁLENÉ]

FinalSequenceFinalSequence Management
upraveno 10. únor 2019 v Archiv


O společnosti:

Blake’s Realty Advisors založil Christopher Blake. Syn finančního poradce a investora, který celý život žil ve Washingtonu. Matthew Blake. Nebýt jej, nikdy by tuto společnost nezaložil. Otec ho navedl na svoji kariéru, ale Christopher se rozhodl žít jinak. Rozhodl se přestěhovat do Los Santos, po dlouhém hledání ideální kanceláře. Společnost nakoupila pár bytů a apartmánů, které postupně rekonstruuje, a mezitím propaguje sama sebe. Společnost se zabývá výběrem, nákupem, a prodejem nemovitostí a pozemků. Mezi plánované odvětví patří finančnictví. Konkrétně tedy finanční poradenství spojené s nákupem, či prodejem dané nemovitosti. Aktuálním, a jediným zaměstnancem této společnosti je samotný zakladatel. Samozřejmě společnost hledá zaměstnance na všechny možné pozice s nějakými zkušenostmi.


Sídlo:

Společnost sídlí v části Del Perro, na ulici Equality Way. Jedná se o jedenáctý dům při příjezdu do města z Great Ocean hwy. Parkoviště se nachází přímo vedle dálnice, a má prostor pro tři vozidla. Na druhé straně budovy je chodník a cyklostezka. Z kanceláře je pěkný výhled na pláž, a oceán. Kancelář se nachází v druhém podlaží, do kterého se dostanete po točitých schodech hned za brankou.


Aktuální nabídka:

Bohužel Vám aktuálně nemůžeme ukázat naší nabídku, vzhledem k stále probíhajícím rekonstrukcím. Již brzy Vám představíme naši nabídku!


Zaměstnanci, a pozice:

Executive Manager: Christopher Blake (Final Sequence)
Supervisor: XX
Real Estate Agent: XX
Real Estate Advisor: XX


Služební vozidlo:

Služební vozidlo slouží pouze pro dopravu klientů k nemovitostem. Vozidlo neslouží k osobním účelům!


Kontrakty

Hledáme společnosti, či osoby na možnou spolupráci. Konkrétně hledáme stavební firmu, statika, designéra interiérů a kolaudačního technika. Pro více informací prosím kontaktujte executive managera.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.