Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Reklamní agentura PUBLIC LIFE [Zaniklá]

RhenayaRhenaya Člen
upraveno 27. květen 2019 v Archiv

O společnosti:
Společnost Public Life založila Abby Barnett. Žena, která se ráda věnovala tvůrčím věcem a vždy se bála, že nepostoupí v kariéře tak daleko. Nakonec se to však povedlo a společnost byla na světě. V Los Santos si našla ideální kancelář, kterou si koupila ke svému působení a práci. Naše společnost vám nabízí možnost vytvořit virtuální reklamu, v kancelářích na prestižní adrese. Zabýváme se výrobou reklamních polepů na automobily, reklamní tabule, informační bannery v interierech a exteriérech. Dále také zpracováváme grafické návrhy, loga, symboly, reklamní plachty, plakáty a bannery.

Sídlo:
Firma se nachází v severní části města Los Santos, kousek od společnosti Richards Majestic. Jedná se o moderní prosklenou budovu. U budovy je menší parkoviště vhodné jak pro pracovníky společnosti, tak pro klienty. Při vstupu do budovy si můžete všimnout velmi prostorné recepce. Kanceláře se nachází v prvním podlaží, kde díky zajimavému výhledu na město, se tvoří inspirace vcelku sama.Zaměstnanci a pozice:
Company owner & head graphic designer: Abby Barnett (Rhenaya)
Company representative:
Graphic designer:
Reception:

Služební vozidlo:

Kariéra:
Hledáme vhodné kandidáty do naší společnosti na pozici zástupce společnosti (Company representative), Grafického designera a recepční nebo recepčního. Všichni uchazeči by měli mít inspiraci a tvořivého ducha.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.