Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Omega MotorSports O.M.S (Zamítnuto)

IsaacIsaac Člen
upraveno 26. březen 2019 v Archiv


Historie a Vznik:


Omega MotorSports neboli O.M.S začali působit až v roce 2002, 1 rok po příjezdu mladého Miroslav Petersona který se přistěhoval do Los Santos z malého městečka poblíž Washingtonu D.C.

Miroslav se od roku 1995 až do roku 2001 věnoval šetření na vlastní prodejnu aut. Nejdřív jeho prodejna začínala skromně na okraji města kde fungoval až do začátku roku 2006 kdy Miroslav s jeho zaměstnanci dosáhl dostatečné částky aby se mohl přestěhovat blíž do města a zvětšit prodejnu. Druhá již větší prodejna aut fungovala od začátku roku 2006 další 4 roky. Ke dni 19. ledna 2010 však prodejna vzplála, nikdo nevěděl jak se to stalo ale podezření bylo na "odfláknutý" zajištění přívodu elektřiny. Naštěstí Miroslavovy zaměstnanci byli jako jeho rodina, a tak když potřeboval Miroslav posledních 5500$ tak se jeho zaměstnanci složily a zbylých 5500$ Miroslavovi dali. Stavba nové prodejny začala 29.1.2010 a skončila na nový rok 1.1.2011.

COKOLIV CO SI PŘEČTETE V NÁSLEDUJÍCÍ ČÁSTI PŘÍBĚHU/VZNIKU PROSÍM NEPOUŽÍVEJTE PŘI ROLEPLAYI

V roce 2015 si prodejna prošla velikou krizí kdy Miroslav nedokázal platit všechny zaměstnance, nájem za pozemek a všechny ostatní poplatky, a tak si půjčil od lichváře Gangu Auntie Shu Boys. Peníze nedokázal splácet a tak se tedy domluvil s Bossem tohoto gangu že mu předá celou prodejnu.


Aktuální Sídlo:Zaměření:


Naše prodejna se zaměřuje prodejem dražších aut od značek jako Audi, BMW, Mercedes či Nissan, prodáváme taky levnější auta a nebo taky motorky.


Postavení:

Omega MotorSports - Majitel - PyroSharkOriginal - Jordi Chin

Omega MotorSports - Manager - Kornout33 - Miroslav Peterson

Omega MotorSports - Prodejce -

Omega MotorSports - Nováček -

WISHLIST výhod frakce:

Job O.M.S

Addon Sídlo

Kroužek pro správu zaměstnanců pro majitele i managera.

Vlastní Ceník na fóru.

Sklad (kolečko pro uložení trávy atd)

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.