Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Ivankov Motorworks

lacomaisterlacomaister Člen
upraveno 26. květen 2019 v Archiv

Ivankov Motorworks se nachází směrem od Vespucci Blvd až po konec mostu a potom doprava dolů. Je to dílna pár ruských a ukrajinských mechaniků, kteří se chtějí podělit o svoje znalosti, zkušenosti a služby. Členové týmu jsou zkušení mechanici a závodníci. Naše dílna slouží jak pro základní služby, tak pro dlouhodobější projekty (tzn. auto od základu po finální verzi).

Základní

-Základní, jednoduché úpravy karoserie, motoru a podvozku

-Nanesení nanotechnologií

-Výměna pneu

-Výměna destiček a kotoučů

-Diagnostika

-Oprava světlometů

-Výměna tlumičů

-Vyčištění interiéru

-Vyčištění exteriéru a karosérie

-Tuning díly na objednávku

-Přebarvení auta

-Dodavatel olejů a motorových kapalin, příslušenství do auta.

Ceny se odvyjí podle náročnosti zakázek po konzultaci se zaměstnanci.


Pokročilé

-Renovace auta

-Renovace exteriéru a karosérie

-Renovace laku

-Renovace interiéru

-Úprava motorů

-Chiptuning

-Úprava karoserie a auta

-Předělání auta

Typy vozů, které si u nás můžete upravit.

Můžete si u nás upravit nespočet druhů, velikostí a značek vozů.

Jako např. veterány, muscle auta, off-road auta, SUV, sportovní auta, hyper, supersporty či nějaké další typy aut.

Auta Vám můžeme poupravit, předělat, zrenovovat, nanést nanotechnologie nebo umýt. A to všechno podle vašeho výběru!

Dílna se skládá z hydraulických zvedáků, prostorných stolů, držáků na nářadí a nejnovějšího vybavení. Dílna je designovaná tak, aby byla prostorná a praktická zároveň, má působit jako ideální místo pro mechanika. V dílně je místo pro dva vozy, přičemž každá část má svůj separátní výjezd. Každá část má dostatečné místo na to, aby se v něm dalo v klidu pracovat.

V dílně se používá nejmodernější vybavení od firmy Fix-Up

Motorový olej od firmy Demonoil

Ivanov Motorworks (иванковский моторный завод) vznikl v roce 1951 ve Vladivostoku. Byla to první automobilová dílna ve Vladivostoku po válce. Tehdy jí vedl Sergej Vladimírovič Ivankov, který jí otevřel.


Byla to jedna z mála prestižních dílen v Rusku. Posílali si zde opravovat auta i vysoce postavení lidé tehdejšího komunistického svazu. Například Josif Vissarionovič Stalin si zde, ještě před svou smrtí,nechal seřídit a upravit svůj nejkrásnější sporťák Sovětského svazu ZIS 101A. Práci tehdy Stalin velmi ocenil a nechal vyznamenat p. Sergeje Ivankova oceněním "Kvalitní pracovník Sovětského svazu". Poté se stala v Rusku velmi známá a jezdili tam i lidé z dalekých cest, jelikož pan Ivanov dokázal opravit i nemožné!


V roce 1968 Sergej Ivankov umírá. Dílnu však předává Nikitovi Sergejevičovi Ivankovi. Ten pokračuje v tom, co jeho otec zde zakončil. Nechal otevřít o trochu větší dílnu, než byla ta, co otevřel jeho otec. Každý si chválil práce pana Nikita Ivankova. Byl hrdým vzorem pro lid! A hrdým synem svého otce.


V roce 1985 předává dílnu svému dalšímu synovi Kirilichovi Nikitovi Ivankovi. Ten však skrze dílnu prosperoval kvůli podsvětí tehdejší ruské bratvy, kde byl též. Poté však neměl komu dílnu dát jako dědictví. Jelikož jeho synové Vyacheslav a Viktor Ivankovi měli problémy a neměli a nemohli si dílnu jak vzít. Tak dílna pokračovala do roku 2000. Kdy byla dílna uzavřená. Po více jak 19ti letech se však geny nezapřou a syn Vyacheslava Ivankova se snaží prosadit tuto dílnu i v Americe. V již známem Los Santos.

Při příjezdu Romana Vyacheslavoviče Ivankova do Los Santos za svým otcem se Roman zaměstnal v Los Santos Customs.


Zde pracoval a jeho geny se opravdu nezapřeli. Pracoval taky jako jeho praděda a prapraděda. Pracoval velmi poctivě a s péčí a láskou k autům. Dost lidí si ho v dílně oblíbilo. I samotného Romana to bavilo. A tak se rozhodl, že nebude na nikom závislý a že bude šéf sebe sámého. Tak si šel na katastr nemovitostí zjistit, zda je nějaká volná dílna. A našel. Tak si zašel na americký magistrát sepsat svůj živnostenský list. A tak si šel zažádat na úřad o schválení své vlastní dílny.

Máš zájem o práci?

V našem týmu uvítáme jen zkušené a osvědčené designéry, mechaniky a konstruktéry. Máte-li zájem o práci stavte se u nás v dílně a zeptejte se někoho ze zaměstnanců, rádi vám odpovíme jestli máme volné místo a jestli o vás máme zájem. Předem si dovolujeme upozornit, že v týmu nechceme nikoho, kdo nerozumí autům, nerozumí naší komunitě a neumí nic z výše uvedeného. Bereme JENOM ty, kteří nás něčím uchvátili a máme o ně vážný zájem. Než se nás tedy přijdete zeptat, zvažte prosím jestli jste na tak vysoké úrovni, abyste se do našeho týmu dostali.

Dejte nám Follow na Instagramu!

Chcete sledovat naše splněné zakázky, získávat info o novinkách nebo se jen podívat, jak to u nás chodí? Od toho máme náš firemní Instagram! Dejte Follow a buďte v obraze.

https://www.instagram.com/ivankov_motorworks/

Lokace dílny


Těšíme se na vás!

- Tým IM.

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.