Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Restaurant Matryoshka - Zrušeno

LeginrokLeginrok Člen
upraveno 22. srpen 2019 v Archiv

RESTAURANT MATRYOSHKA

HISTORIE

    Restaurace Matryoshka má kořeny až na začátku 20.století. V těchto letech zuřila v Rusku "Ruská revoluce". To znamenalo i průmyslový vzestup ale i krizi. Drtivou většinu půdy a majetků drželi stále velkostatkáři a mocní pánové, kteří využívali drobný lid k pracím. Tehdy tohoto využil Leonid Michail Chruščov a pořídil si menší budovu v Moskvě, která sloužila jako kasárna pro vojáky bojující v Deváté rusko-turecké válce. Jelikož p. Chruščov pocházel z rodiny komorníka ruských carů, měl mnoho peněz a mohl nechat renovovat tuto budovu. Nejdříve to byla spíše skoro rozpadlina, která sloužila pro občerstvení Ruských poutníků. Poté se zrenovovala do krásné restaurace do uměleckého architektního směru Secese.


V průběhu let 1922 a dál, když vznikl v Rusko Sovětský svaz, se stala restaurace jedna z jedné nejnavštěvovanějších. Lidé trávili často noční zábavu a odpočinech přímo v této restauraci. Stala se tak jednou z největších kulturních budov ve městě. První kuchaři pracující pro tuto restauraci byli válečný veteráni, kteří dříve sloužili jako vojenská polní kuchyně. První jídelníček neobsahoval tolik famózních jídel a obsahoval spíše typickou lehkou ruskou kuchyni. Přesto si lidé restauraci zamilovali.

Během druhé světové války (1939-1945) až do doby Stalina a jeho hladomoru restaurace ubírala na zákaznicích. Jelikož řádil hladomor a válečná a poválečná krize. V historii ani v jakémkoliv kronice již dále historie v této době zmiňována.


V roce 1970 si podnik pořídil Vladislav Gorgovič Ivankov- tehdejší podnikatel. Zrenovoval opět tuto restauraci a restaurace opět začala prosperovat. Stala se opět jedním z nejnavštěvovanějších míst v Moskvě. Restaurace po pádu komunismu začala více prosperovat poté, co začala vařit světoznámé kuchyně a domácí ruskou kuchyni.


SOUČASNOST

Tato restaurace také vypomáhala lidem, co byli propuštěni z vězení. Byli zde zaměstnáni- byli vzorný a pracovití, také zavděčený. Solncevská mafie svojí činnost zakrývala skrze této restaurace. Každý kuchař, číšník, dokonce i uklízečka byli součástí ruské bratvy. V Moskvě stále tato restaurace funguje a prosperuje pod majitelem rodu Ivankov.

Jeden ze zaměstnanců byl v přítomnosti například Roman Vyacheslav Ivankov. Do doby, než přicestoval do Los Santos na příkaz svého otce vypomáhal v této restauraci. Byl neoficiálně vyučený kuchař a vařil a učil se s mnohými známými kuchaři.

 Vyacheslav Ivankov, rodák z Vladivostoku a Moskvy, gurmán v jídle a v alkoholu, dostal chuť si splnit svůj životní sen si otevřít též tuto restauraci v USA. Přál by si, aby Los Santos poznalo příchuť domácí ruské kuchyně a také kuchyně celosvětové.


NÁMI VYTVOŘENÝ WEB RESTAURACE:https://legidelak.wixsite.com/matryoshka


LOKACE RESTAURACE:

POZICE:

Majitel: Vyacheslav Ivankov

Účetní: Alexandr Krylov

Šéfkuchař: Roman Ivankov

Čísník: Oleg Pechenikov


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OOC :

  1. NECHCEME TO RPIT NA HUNGER BARY. JDE PROSTĚ JEN O STYL RP, KDY SE "JAKOŽE" UVAŘÍ A PODÁ. OSOBA, KTERÁ SI TAK OBJEDNALA SI ZARPÍ, ŽE JÍDLO JÍ. PUJDE JEN O TO, ZDA SI HRÁČ CHCE ZPŘÍJEMNIT RP - NAPŘ. MÍSTO DISKOTÉKY SE PUJDE NAVEČEŘET S PŘÁTELI.
  2. NOVÉ A ZAJÍMAVÉ RP. RESTAURACE ZDE JEŠTĚ NENÍ. - ORIGINÁLNÍ NÁPAD.
  3. JDE O LEGÁLNÍ FRAKCI, ABY SE NAŠE NELEGÁLKA MOHLA ZA NĚČÍM KRÝT.
  4. RESTAURACE BUDE NABÍZET ZAJÍMAVÉ RP.


Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.