Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Walther Industry

DzardajsDzardajs Management
upraveno 8. srpen 2019 v Archiv

Historie

Grand Banks Steel Foundry známá také jako East Los Santos Foundry je dlouholetou společností která vyznává rodinnou tradici. Pracovali zde naši dědečkové a také dědečci našich dědečků. Tato společnost má významné bohatství v oblasti nerostných surovin a fosilních paliv. 

Již dlouhodobě se zaměřuje na těžbu a zpracování těchto surovin do dalších produktů jako jsou měď, železo, zlato, uhlí, olovo, diamanty a další. Tato společnost byla dlouhodobě spravována jako rodinná tradice. Poté se v rodině již nenašel další nástupce který by tuto společnost vedl a z toho důvodu začal důl s ocelárnou chátrat. Proto se rodina rozhodla, že tuto společnost nabídne k prodeji.

Vznik

Pan Walther začínal ve městě jako obyčejný právník ale postupem času se vypracoval na majitele právnické firmy v Maze Bank. Tu vybudoval v prosperující firmu, aneb začalo platit kde je Waltherův právník tam je vítězství. Pan Walther se sám začal orientovat na investice do dalších oblastí. Protože se vždy snažil Americe vracet za to, že mu poskytla druhý domov a proto se začal orientovat na průmysl neboli na ocelové srdce Ameriky. Byl celý nesvůj když viděl jak ocelárna a důl chátrají. Proto jeho investice šli směrem do těžkého průmyslu. Věnoval nezměrné finanční a ČASOVÉ prostředky aby ti nejtvrdší synové a dcery Ameriky měli tu nejlepší práci za dobrou mzdu, aby se mohli stavět skvělé stavby ve městě, aby zbrojovky mohly dodávat špičkové zbraně prostě aby bylo naplněno heslo America First!

A tak vznikl Walther Industry - součást skupiny Walther Corp.

Zaměření

Walther Industry se primárně zaměřuje na těžbu a zpracování horniny. Tu následně zpracovává do dalších produktů, které se přetvářejí na různé formy kovů a vzácných kamenů. Všechny tyto kovy se zpracovávají pomocí tavení a chemické reakce v ocelárně. Tyto kovy následně rozváží po městě pro výrobu dalších produktů potřebných ke správnému chodu města a stavbě budov.

Sídlo

Ocelárna

Doly

Lokace na mapě

Ocelárna

Doly

Zaměstnanci

Level 4 Zaměstnanec - Boss - plat 150$ = Dzardajs (Jarda)#1053 - Sam Smoker

Level 3 Zaměstnanec - Předák - plat 100$ = JerremyCZ#6949 - Wakanaka

Level 2 Zaměstnanec - Pracovník - plat 80$

Level 1 Zaměstnanec - Brigádník - plat 40$ (vstup do profese z úřadu práce)

Vozidla

Burrito 3 v černé matné barvě

Oblečení

Level 1 Zaměstnanec - Brigádník

Dopad na RP

Jedná se o úpravu práce horníka na frakci. S tím rozdílem, že zaměstnat se člověk stále může na úřadu práce a vykonávat práci jako brigádník. Pokud bude hráč aktivní a bude se zapojovat jak do práce tak do RP, může být povýšen na vyšší pozici. Dále by jsme rádi přidali do hry možnost vyrábět zlaté cihly. Například jedna za 10000$ kus. Ty by se vyráběly například z 800 kusů zlata. Tyto cihly by se dále mohli používat jako možné platidlo nebo se převáželi do bank a podobně. Tím by vznikla práce i pro Gruppe 6.

Návrh lokací a spotů - https://imgur.com/a/ZWDyI2H

Tento návrh podávám na popud od Stigura, protože není tolik zdatný se zpracováním textu na fórum. Frakci chce založit, jelikož by chtěl více rozjet práci horníka.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.