Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Joker

Kdo jsem?

Nejsem obyčejný zločinec, na kterého lze narazit na každém rohu, nýbrž "Agent Chaosu", jehož chování nelze odhadnout či vydedukovat. Zlosyn, vtipálek, šílenec, psychopat....prostě Joker. Způsobím ti utrpení, problémy a to zejména po mentální stránce.

Arhur Fleck pracoval v závodní chemičce, ale po chemické havárii a úniku chlóru, jenž byl jako jeden z mála v centru dění, byl zasažen chemickou látkou. Po záchraně a několika operacích už Arthur nikdy nebyl jako dřív. Žlutozelený mrak, který byl v okolí havárie a šířil se po větru zlikvidoval jak stromy, tak zemědělské plodiny. Jsou zaznamenány v kontaminované oblasti tisíce případů mrtvě narozených dětí, dětí narozených s hrůznými deformitami, extrémní nárůst případů onemocnění rakovinou. Arthur, jenž se mu podařilo zázrakem přežít, trpěl psychickou vadou. Několikrát byl umístěn do nápravného centra pro duševně choré, ze kterého také opakovaně unikal. Časem se jeho psychóza rožšířila natolik, že se začal chovat jako šílenec, veškeré city a bolest proměňoval ve smích a škodil lidem, leč jeho nevýlečitelné psychóze nechápal, proč se nesmějí. Obklopoval se partou druhořadých zločinců, s nikým nespolupracoval dlouho. To kvůli anonymitě.

Tento člověk je morálně zkažený jedinec, který reprezentuje monstra dnešní společnosti. Je nezastavitelným a neléčitelným dravcem, jehož násilné činy jsou naplánované, cílevědomé a slepé ke všem emocím. Není jasné co ho vlastně motivuje, zda je to touha po řízení ostatních či dominanci, neboť jeho životní historie nevykazuje žádné, dlouhodobé osobní vazby s ostatními. Kvůli jeho velmi pokročilé a nevyléčitelné psychóze se z Jokera stal šílený psychopat, který ztratil téměř všechny emoce.


Nelegální činnosti:

  • únosy
  • výpalný
  • vykrádačky
  • přepadávání
  • sbírání cenných informací


Zbraně, které budeme používat:


Auta, která si pořídíme:

Hodnosti:

Joker - Boss - Rachot

Joker - Member - v jednání (vysvětlím AT)

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.